Dades de contacte de tots els clusters:

 

Margarida Colet

info@ainscluster.cat

 

Clúster Nutrició i Salut

 

 

Iván Borrego manager@beautyclusterbarcelona.com


 

Beauty

 

Sònia Monclús

smonclus@bcd.es

 

Cluster d'empreses de disseny

 

   Ferran Verdejo

   ferran.verdejo@ciac.cat

 

   Clúster de la Indústria d'Automoció de Catalunya

 

 

 

Xavier Amores

xavier.amores@cwp.cat

 

Clúster Català de l'ús sostenible de l'aigua

 

Marta Amorós

gerent@cataloniagourmet.cat

 

Clúster Gourmet de Catalunya

Francesc Ribera

fribera@clustereficiencia.cat

 

Clúster d'Eficiència Energètica

 

Joaquim Solana

joaquim.solana@cenfim.org

Toni Zaragoza

antoni.zaragoza@cenfim.org

 

CENFIM: Clúster equipament llar i contract

 

Judit Coll

coll@cequip.net

 

Fundació de Fabricants de Béns d’Equip

 

Jessica Kamps

jkamps@secartys.org

 

 

Clúster d’il·luminació de Catalunya

 

Toni Nieto

nieto@mercabarna.cat 

 

Clúster Alimentari

 

Alex Vintró

alex.vintro@acuiplus.org


Clúster Aqüícola de Catalunya 

 

Eduard Gil

egil@clusteraudiovisual.cat

 

                                                Audiovisual 

 

Alexandra Barrio

abarrio@clustermav.com

                                 

                                                Materials avançats

 

Marta Sánchez

msanchezbret@clustersalutmental.com

 

Salut Mental

 

Joan Puaté

joan.puate@clusterdigital.cat

 

Digital

 

Pep Palà

gerencia@clustermoto.org

 

Clúster Moto

 

Alba Álvarez

aalvarez@secartys.org

 

 

Clúster de domòtica, immòtica i smart cities

 

 

Enric Pedrós

femac@femac.org

 

                                           Clúster dels medis de Producció Agrícola

 

Eva Fité

eva.fite@clusterfoodservice.org

Cluster Foodservice


 

Barbara Urdillo

barbara.urdillo@hcb.cat

 

Cluster del sector hàbitat

 

 

Àlex Rivera

arivera@indescat.org

 

Clúster de la indústria de l’esport

 

Eudald Casas

innovacc@olot.cat

 

Clúster carni porcí català

  Clara Santamaría

  csantamaria@innovi.cat

 

  Clúster vitivinícola català


Antonio Naranjo

anaranjo@kids-cluster.com

 

Clúster de productes infantils

 

David Garcia

david@fagepi.net

 

Clúster tèxtil

 

Àlex Brossa

abrossa@packagingcluster.com

 

Clúster de l’envàs i embalatge

Ignasi Gómez-Belinchón

gerencia@railgrup.net


Clúster de mobilitat ferroviària


 

Juliana Restrepo

jrestrepo@secartys.org

 

Associació d’empreses d’electrònica i TIC

 

Sergio Saez

sergio.saez@secpho.org

 

Clúster de Fotònica i Òptica del Sud d’Europa

 


Alba Álvarez

aalvarez@secartys.org

 

Clúster d'energia solar

 

 

Contacta amb nosaltres si encara tens dubtes

Atención: Los campos marcados con * son obligatorios.